Päikeseenergiast

PÄIKE KUI ENERGIAALLIKAS

Miks valida päikeseenergia?

Päikeseenergia tootmine on suurepärane viis hoida kokku elektriarvetelt, säästa keskkonda, tõsta oma kinnisvara väärtust ja saavutada energiasõltumatus.

Poolteise tunni jooksul maapinnale jõudev päikesevalgus on piisav kogu aasta energiatarbimiseks kogu maailmas. Päikesetehnoloogiad muudavad päikesevalguse elektrienergiaks kas päikesepaneelide või päikesekiirgust koondavate peeglite kaudu. Seda energiat saab kasutada elektri tootmiseks või salvestada akudesse või termosalvestitesse.

E-Systems - Kõrgkvaliteetsed päikesepaneelid ja tarvikuid

Päikeseenergia on täiesti tasuta. Kui päikesepaneelide esialgsed kulud on kaetud, ei pea te nende toodetud elektrile kulutama sentigi. Veelgi enam, teil on võimalus vähendada oma ökoloogilist jalajälge, kasutades päikeseenergiat, sest see on täiesti roheline ja taastuv.

Pärast paigaldamist pole päikesepaneelide hooldust peaaegu vaja. Peate ainult veenduma, et need oleksid puhtad ega oleks millegagi varjutatud. Viilkatus vajab vähem puhastamist, kuna vihm aitab mustuse eemaldada. Lisaks on päikesepaneelide eluiga väga pikk. Neil on tavapäraselt 25-aastane garantii, kuid võivad kesta kuni 30-40 aastat.

Taastuv roheline energia
Võimalus paigaldada nii maapeale kui katusele
Toodab elektrit ka pilvise ilmaga
Päikeseenergia on ja jääb ALATI tasuta!

PÄIKESEENERGIA TERVIKLAHENDUSED

Oleme olemas kogu protsessi vältel!

Aitame leida teile sobivaimad lahendused, taotleme vajalikud load, paigladame seadmed ja aitame võrgulepingu sõlmimisel.

1

LEIAME SOBIVA LAHENDUSE

Arvutame vastavalt teie antud andmetele, milline päikeseenergia lahendus sobib teie koju või suvilasse kõige paremini.
2

KOOSTAME HINNAPAKKUMISE

Koostame täpse hinnapakkumise ja anname nõu toetuste osas. Sõlmime lepingu, koostame projekti ning vormistame vajalikud load ja dokumendid.
3

NAUDI PÄIKESEENEGIA VÕIMEKUST

Lepime kokku sobiliku aja ning paigaldame süsteemi paari päeva jooksul. Seejärel jääb üle vaid nautida päikeseenegria võimet toota elektrit.
E-Systems - Kõrgkvaliteetsed päikesepaneelid ja tarvikud

KVALITEET

Pakume vaid parimat!

Päikesepaneelide garantiid ulatuvad tootlikusele kuni 30 aastat ja mehaanilisele vigastusele kuni 15 aastat. Inverterite ja kinnitusvahendite garantii on olenevalt tootjast kuni 12 aastat.

Kontrollitud kvaliteet
Tuntud tootjad
Professionaalne paigaldus
Garantii teostatud töödele

Tekkis küsimusi?

NÄIDISKOMPLEKTID

Päikesepaneelide näidiskomplektid ja maksumus

Oleme pannud kokku päikesepaneelide näidiskomplektid üldlevinuimatele paigladusviisidele ja pindadele, et aidata teil hinnata paneelide paigladuse mahtu ja hinnaklassi.